Kolay Para Kazanmanın En İyi Yolu

para kazandiran tavuk oyunu
Kolay Para Kazanmanın En İyi Yolu

Herhangi bir arama motoruna “internetten para kazanma” yazdığınızda karşınıza yüzlerce site çıkacaktır. Bunların çok azı gerçekten kazandırdığı gibi, önemli bir kısmı vakit harcamaya değmeyecek kadar cüzi miktarlar vermektedir. Anket doldurarak veya reklam izleyerek günde 1 TL kazanmanız bile mümkün değil. Ancak Süper Tavuklar eğlenerek para kazanma olanağı sunuyor.

 

Süper Tavuklar Nedir?

Süper Tavuklar, online bir çiftlik kurma olanağı sağlayan bir web oyunudur. Metin ve görsel üzerinden ilerleyen bir oyun olan Süper Tavuklar ’da temel amaç yumurta üretmek. Satın aldığınız tavuklarla yumurta üretebilir ve bu yumurtalar sayesinde gerçek anlamda para kazanabilirsiniz. Yeni bir oyun olmasına karşın, Türkiye’de en çok para kazanma potansiyeli bulunan oyunlar arasında olduğunu söylemek gerekir.

 

Sisteme üye olmak ve kazanmaya başlamak için para yatırmanız gerekmez. Ücretsiz üye olduğunuzda hesabınızda belli bir miktar kredi olacaktır. Mevcut krediyle bir tavuk satın alabilir ve yumurta üretmeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte kredi satın alarak tavuk ve depo alanı alabilir, paranızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Süper Tavuklar’ı Avantajlı Kılan Nedir?

Diğer çiftlik oyunlarının aksine, Süper Tavuklar ‘da seviye atlamak için para yatırmanız gerekmez. Birçok oyunda ücretsiz üyelikle yapabileceğiniz şeyler oldukça kısıtlı. Yem, gübre, alan almak için para ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Süper Tavuklar ‘da ücretsiz üyelik ile gelen bakiyeyi değerlendirerek büyütebilir ve oyunu devam ettirmek şöyle dursun, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Süper Tavuklar, oldukça kolay bir oyundur. Oynamak için yapmanız gereken tek şey hesabınızdaki bakiyeyle ya da para yatırarak aldığınız krediyle tavuk satın almak ve yumurtlamalarını beklemek. Her tavuğun saatlik bir yumurtalama miktarı bulunmaktadır. Elde ettiğiniz yumurtaların %20’sini TL olarak çekebilirsiniz. Minimum limit ise yalnızca 5 TL’dir.

 

Nasıl Oynanır, Nasıl Kazanılır?

Süper Tavuklar oyunundaki her tavuğun farklı bir yumurtalama kapasitesi bulunuyor. Örneğin Ancona tavuğu saatte 50 yumurta yapar ve 2 tavuk saatte 100 yumurta demektir. Yumurtalardan kredi kazandıkça depo satın alabilir ve alanınızı arttırarak daha çok yumurta alabilirsiniz. Daha çok yumurta ise daha çok kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Çok Bahsettik.

İşte Sitenin Adresi www.supertavuklar.comEtiketler

çiftlik oyunu evden ek iş internetten kazanç internetten para kazanma kolay para para kazandıran çiftlik oyunu


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye