Windows Güvenlik Programları

windows güvenlik programları
Windows Güvenlik Programları

Windows işletim sistemi kullanıyorsanız yaptığınız her işlemde ve her alanda iyi bir güvenlik programına ihtiyacınız olabilir. Güvenlik programlarını kullanmadığınız zaman Windows işletim sisteminin kendi güvenlik uygulamaları yetersiz kalabileceği için güvenliğinizi riske atmış olabilirsiniz. Bu yüzden bilgisayarınıza mutlaka ek güvenlik programları eklemeniz gerekebilir.

 

Piyasada yer alan ücretli ve ücretsiz güvenlik programlarını seçerken ise dikkatli olmanızda fayda var. Çoğu üretici tarafından geliştirilen ve veri tabanını uzun süre boyunca güncellemeyen güvenlik programlarıyla herhangi bir güvenlik sağlayamayabilirsiniz. Bu sebeple daima güncel ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmayı başarmış olan güvenlik programlarını tercih etmeniz gerekmektedir.

 

Güvenlik programınızı seçtikten sonra o programın hangi özelliklere sahip olduğunuzu da öğrenmenizde fayda var. Bir antivirüs programı ile malware adı verilen zararlı yazılımları tespit edebilmek mümkün olamayabileceği için antivirüs programınızın yanına mutlaka ek bir kötü amaçlı yazılım engelleme programı da kurmanız gerekebilir.

 

Güncel ve Son Sürüm Güvenlik Programları

Ayrıca kullandığınız programların daima güncel sürümlere sahip olması ve çalışır vaziyetteyken güncelleme yapmaya arka planda devam etmesi de güvenlik programları söz konusu olduğu zaman son derece kritik bir önem taşımaktadır. Güncellemesi yapılmayan veya eski sürüm olan güvenlik programları ile herhangi bir şekilde güvenliğinizi sağlayamazsınız.

 

Arka planda sistem kaynaklarınızı aşırı tüketmeden kullanabileceğiniz güvenlik programlarına ulaşabilmek istiyorsanız ve daima güncel bir program kullanmak istiyorsanız http://www.sonsurum.net/windows/guvenlik/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Antivirüs programlarını ve kötü amaçlı yazılım engelleme programlarını sürekli olarak güncellemekte olan adresten alanında en iyi olan programlara erişebilirsiniz.

 

Her biri kendi kategorisinde en iyilerden olan programlara göz atarak kendi sisteminize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçebilirsiniz. Birden fazla güvenlik programı kullanarak sisteminizin daha üst düzeyde korunabilmesini sağlayabilirsiniz. Bir antivirüs programının yanına ekleyebileceğiniz keylogger önleyici program ve kötü amaçlı yazılım önleyici program sayesinde sisteminizi adeta geçilmez bir kale haline dönüştürebilirsiniz.

 

Programları kullanırken otomatik güncellemeleri aktif etmeyi unutmamalısınız. Böylelikle daima yeni ortaya çıkan tehlikelere karşı ek bir önlem almış olur ve kendinizi güvende tutmayı başarırsınız.Etiketler


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye