ÜNVET ile İçiniz de Cebiniz de Rahat

ünvet veteriner
ÜNVET ile İçiniz de Cebiniz de Rahat

Erzurum Pasinler ilçesinde Ünvet Veteriner Kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Büyükbaş, küçükbaş hayvan bakımı ve ıslahı konusunda 7/24.

 

Yenilikçi, akılcı, bilgili, güvenilir, kendinden emin, güler yüzlü ve sıcakkanlı yaklaşımımızla bölgemizde en iyi veteriner kliniği olmak ve sevimli dostlarımız ve onların güzel ebeveynleri için en iyi hizmeti sunabilmektir ilk gayemizdir.

 

Sevgi en önemli ilkelerimizden gelir. Tutkulu başladığımız bu güzel yolda bütün canlıların en iyi şekilde hizmet vermekten gurur duyarak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 

Erzurum veteriner kliniği olarak koruyucu hekimlik, cerrahi girişimler, büyükbaş bakımı, küçükbaş hayvan bakımı ve yerinde tedavi hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz;

 

Koruyucu Hekimlik

 

Ünvet Veteriner Kliniği olarak Erzurum Pasinler ve çevresinde vermiş olduğumuz hayvan bakım hizmetinde öncelikli bilincimiz hayvan sevgisidir.

 

Evimizde ve dışarıda beslediğimiz dostlarımızın sağlığını korumak birincil görevimizdir. Bu amaçla kullandığımız hasta takip sisteminde, rutin aşı takvimi,  hastanın geçirmiş olduğu hastalıkların kaydı ve uygulanan tedavi programları saklanmaktadır.

 

Büyükbaş Bakım

 

Ünvet Veterinerlik olarak büyükbaş havyaların doğum, aşılama, tohumlama ve her türlü bakım hizmetini Erzurum’da Ünvet Veterinerlik olarak güven içerisinde tamamlıyoruz.

 

Büyükbaş hayvan bakımında en iyi hizmeti bizden alabilmeniz için tüm hazırlıkları önceden yaparak bakım hizmetine çıkıyoruz.

 

Hayvanlar doğumdan sonra daha çok bakım ve ilgi isteyeceğinden dolayı hayvanı seven insanlar bu konuda daha başarılı ve isteklidirler. Bu hususta hayvan bakımı titizlikle sağlanmalıdır.

 

Küçükbaş Hayvan Bakımı

 

Ünvet Veterinerlik olarak Küçük hayvanların (kuzu, keçi,) doğum, aşılama, tohumlama ve her türlü bakım hizmetini Erzurum Ünvet Veterinerlik olarak güven içerisinde tamamlıyoruz.



Etiketler

erzurum veteriner erzurum veteriner kliniği pasinler veteriner ünvet ünvet veteriner veteriner hekim ümit ün


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye