ETİ MATİK ile Lekelere Yerli Çözüm

eti matik detarjan fiyatı
ETİ MATİK ile Lekelere Yerli Çözüm

Dünyada en önemli madenler arasında gösterilen Bor elementinden Türkiye’de deterjan üretildi. Eti Maden İşletmeleri’nin üretimi ve yüzde 80 Bordan oluşan ürün “Eti Matik” markasıyla piyasaya sunuldu. “Milli deterjan” Eti Matik, uygun fiyat politikasıyla tüketicinin yanında.

 

Dünyadaki bor rezervlerinin yüzde 72’sine sahip olan ülkemiz, bu değerli madenin temizleme ve beyazlatma sanayisinde mamul madde olarak kullanımı konusundaki çalışmalarını hızla sürdürüyor.

 

Dünyanın en önemli madenleri arasında gösterilen Bor madeninin, stratejik olması nedeniyle sektörde tek üretme yetkisi olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü; üretimin yanı sıra yeni kullanım alanları için Ar-Ge çalışmalarına hızla devam ediyor

 

Piyasada mevcut deterjanların çoğunlukla mamul veya yarı mamul olarak Türkiye’ye getirilmesi ve ham madde bağımlığı açısından yurt dışına bağlılık, bor madeninden üretilecek deterjanın önemini ortaya koyuyor. Üretilen deterjanın yüzde 80’inde bor madeni, yüzde 20’sinde ise sabun katkılı malzeme kullanıldığı belirtilmekte. Yüzde 100 yerli olması beklenen Bormatik için Ankara’da sürdürülen Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra Sağlık Bakanlığı’ndan onayı, lisans ve patent alındığı bildirildi.

 

Eti Matik Bor Temizlik Ürünü kimyasal katkı maddesi (petrol türevleri, fosfat, dolgu maddeleri,…vs) içermemesi, doğal bir temizlik ürünü olması sebebiyle doğaya ve canlılara dost bir üründür.

Tüketiciler için; doğal bir temizlik ürünü olması, fosfat içermemesi, petrol türevi katkı maddeleri içermemesi, çamaşırı yumuşatma özelliğine sahip olması, 60 °C’de beyazlarda, 40 °C’de renklilerde güçlü temizleme performansı sağlaması, mantar oluşumunu önlediğinden koku giderme özelliğinin olması, doğal hammaddeler nedeniyle insan sağlığı ve çevre açısından güvenilir olması önem arz etmekte.

 

Ülkemiz kalkınma hamlelerinden en büyüğü olan yerli tüketim, sorumluluk bilincindeki tüketici topluluğu ve pazarlama ağı ile ülkemiz bir adım daha önde.

 

Bu pazarlama ağında bulunan YENİ ÇATI GIDA; Sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve yerli ürünlerin tüketicilere en etkin yollarla ulaşabilmesi ve tüketicilerin memnuniyetini misyon edinmiştir.

 

Siz de yerli tüketime destekte ben de varım diyorsanız, ETİ MATİK siparişlerinizi YENİ ÇATI GIDA web sayfası üzerinden ya da 0312 397 35 79 numaralı telefon ile verebilirsiniz.

 

ETİ MATİK’i Twitter, Instagram,  ve Facebook‘ta takip ederek birbirinden farklı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

YENİ ÇATI GIDA  | ETİ MATİK SATIŞ DAĞITIM PAZARLAMAEtiketler

borlu detarjan doğal detarjan doğal temizlik ürünü eti matik temizlik ürünleri yeni çatı gıda


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye