Ev Temizliği Pestvet ile Daha Kolay

Temizlik şirketleri
Ev Temizliği Pestvet ile Daha Kolay

Pestvet Temizlik Şirketi olarak İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerinde güvenilir ve titiz ekibimizle siz değerli müşterilerimizin evlerinize ve iş yerinize etkili çözümler sunmaktayız. İnşaat Sonrası Temizlik hizmetimiz ile mekânınızda inşaat ya da tadilat sonrası oluşan kirlilik, profesyonel kadromuz ile titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel dezenfektan özellikli temizlik ürünlerimiz ile evleriniz ve iş yerinize artık daha temiz ve hijyenik! Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

 

Pestvet temizlik şirketi olarak İnşaat sonu veya tadilat sonu boş daire, işyeri, tesis, fabrika, iş merkezi, ofis vb. mekânların temizlik hizmetini İstanbul’da tüm semtlerde vermekteyiz. İstanbul’da güvenilir temizlik şirketi olarak öncelik anlayışımız kalitedir. Kaliteden taviz vermeden fiyatlandırma çıkaran firmamız İnşaat sonu temizlik işlerinizde sizlere en profesyonel çözümler sunacaktır.

İnşaat ,tadilat artıkları artıkları temizliği çok zahmet isteyen oldukça yorucu bir ekip işidir..

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. Çünkü kaba olarak görünen inşaat temizliğinin yanı sıra asıl iş kaba pislikten sonra kalan toz ve ince temizliktir. Temizlik. Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil, ince temizliği de yapmaktadır.

 

Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekânın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 

İnşaat Sonrası Temizliği: İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Oldukça zahmetli, bitmek bilmeyen toz, derz araları harç kalıntılarını çıkarmak uğraşmak profesyonelliği gerektirmektedir. Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur. Profesyonel olmayan bir çalışmaya günlerce sürebilir. Hem zaman kaybı, hem de maliyet olarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz. Başta eviniz veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse de işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarsınız.

 

İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olan firmamızın kullandığı ürünler, hassas yüzeylerinize zarar vermez. İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olarak, cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür. Camlardaki harç kalıntıları uzaklaştırılır. Silikon, boya, harç izleri hassas bir şekilde kazınır. Tuvaletlerdeki derz araları, fayanslardaki çimento, alçı vb. atıklar uzaklaştırılır. Temiz bir şekilde yıkanır. Kapılarınız silinir. Petekler temizlenir. Evdeki yer yüzeyiniz parke, marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arınır. Eviniz ve işyeriniz oturuma hazır hale gelmektedir. Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir, durulanır, kurutulur. Artık size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır..Etiketler

ev temizliği halı yıkama koltuk yıkama ofis temizliği temizlik şirketleri temizlikçi bayan


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye