Her Mevsim Ata Tente

tente sistemleri
Her Mevsim Ata Tente

Güneş ve soğuktan korunmak için insanlar yıllardır farklı yöntemler kullandılar. Önceleri bez brandalar ve şemsiyeler ile çözümler üretildi. Kolay ve basitti…

 

Yaşam kalitesinin yükselmesi, ihtiyaçların da değişmesi farklı ve daha işlevsel çözümler üretilmesi gerekliliğini ortaya çıkardı. Özellikle son yıllarda gündeme gelen sigara yasağının da etkisi ile daha kullanışlı, istenildiğinde bir kumanda ile üstü istenildiği kadar açılabilen, kendinden LED aydınlatmalı, güneş ışınlarını geçirmeyen, yanmayan Blackout kumaşlar kullanılmaya başlandı. Özel alüminyum profillerle sistem her mekânda kullanılabilecek çok şık kapama sistemleri haline geldi.

 

Pergola kelimesi Latince saçak anlamına gelen “Pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “Pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir. Üstelik bu sistem, çevresine uygulanmaya başlanan cam kapama sistemleri ile iki şemsiye ve 2 masadan ibaret alanları istenildiğinde tamamen açılıp kapanabilen, kışın sıcak yazın gölge ve serin olan çok şık mekânlar haline getirdi.

 

Artık prestijli firmalar, oteller, restoranlar, kafeler, çay bahçeleri, villalar otomatik pergola sistemlerini kullanmaya başladı. Hem şık hem de işlevsel olan bu sistem görenlerin beğenisini kazandıkça uygulama alanları arttı. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ATA TENTE yanınızda.

 

Ege Bölgesi ve çevre illerde birçok müşterisi yeni nesil mekânlarda 4 mevsim konfor, ergonomi ve estetik sağlayan pergola tente sistemleri, branda, çadır imalat uygulama ve montajı yapan Ata Tente, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, kullanılabilirliği ve fonksiyonelliği çok yüksek ürünleri ile müşterilerine satış esnasında ve satış sonrasında hizmet vermektedir.

 

Ata Tente İzmir’de hızla büyüyen “Motorlu Pergola” çözümleri piyasasındaki Türkiye’nin lider firmalarından birisidir. Özel donanımlı personeli ve müşteriye tam olarak neye ihtiyacı varsa onu temin etme taahhüdü ile başarılı olmak için yönlendirilen bu şirket, ürünlerinin her yönünde yenilik ve mükemmelliği uygular.

 

Dış mekânların yıl boyunca kullanılması amacıyla, gölgelendirilmesi veya kapatılmasını uzman teknik personeliyle gerçekleştiren sektörün öncü kuruluşudur. Ata Tente sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerine en doğru çözüm ve uygulamaları sunmaktadır.Etiketler

izmir branda izmir otomatik tente izmir pergola izmir raylı tente izmir tente


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye