İyi Bir Uykudan Daha Fazlası

yatak odası takımı
İyi Bir Uykudan Daha Fazlası

Şık ve kaliteli mobilya modelleri ile Türkiye’nin önde gelen mobilya markası Ballhome; markasına kattığı artı değerlerle, dünya kalite ödülü, altın marka ödülü ve tavsiye ödülü ile hizmet politikasını bir kez daha müşterilerine kanıtladı. Türkiye’nin Mobilya Mağazası, Balhome Mobilya yetkilileri ile yapılan “İyi Bir Uykudan Daha Fazlası” konu başlıklı röportajdan geriye kalanlar…

 

Diğer alanlara göre yatak odası dekorasyonu daha fazla önem teşkil etmekte. Dinlenme alanımız olduğu için huzur veren bir ortam olması uyku kalitemizi etkileyecektir. Bu bakımdan odanın küçüklüğü ve büyüklüğü, ışık alıp almadığı ve nasıl eşyalar kullanılacağı gibi konularda titiz seçim yapılması gerekiyor.

 

Eğer yatak odanız normal ölçülere göre daha küçükse ve geniş bir izlenim vermek istiyorsanız, ayna ve açık renk eşyalar kullanarak bunu yapabilirsiniz. Ayrıca çok fazla eşya olmaması da önemlidir. Çok sık eşya her zaman odayı boğar ve odanız olduğundan daha küçük durur.

 

Eğer odanız genişse ve yatak odası dekorasyonu konusunda kararsız kaldıysanız, öncelikle detaylı bir araştırma yapmanız tavsiye edilir. Bu noktada geniş ve aydınlık odalarda yatağın tam karşısına ayna konulmaması önem taşır. Birçok dekorasyon uzmanı enerjinin sağlıklı olması için yatak karşısına ayna konulmaması gerektiği konusunda hemfikirdir.

 

Diğer yandan yatak odasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde özetlenebilir: Eşyalar birbirine çok yakın olmamalı, birbirini tamamlayan eşyalar konulmalı, mobilya, perde, halı ve yatak bütünlüğü sağlanmalı, karanlık odalarda açık renkler kullanılmalıdır.

 

Bilindiği üzere mobilyaların modellerinin çeşitliliği arttıkça fiyatlarının da arttığını görebilmemiz mümkün olmaktadır. Üstelik bunun sebebi çoğu zaman aracı kurumlar ve mağazalar olmaktadır. Bu soruna çözüm odaklı yaklaşan Balhome, ücretsiz nakliye ve birbirinden renkli kampanya ve indirimlerle ürünlere daha uygun fiyatlara sahip olma imkânı sağlıyor.

 

Sektörde Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, Koltuk ve Salon Takımları, Duvar Üniteleri, Genç ve Çocuk Odaları, Tamamlayıcı Ürünler ve Ev Konseptleri ile adını duyuran Balhome farkındalık yaratma yolunda ilerlemektedir.

 

BALHOME’u Facebook, TwitterGoogle PlusPinterest ve Instagram‘da takip ederek birbirinden farklı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.Etiketler

duvar üniteleri koltuk ve salon takımları mobilya çeşitleri mobilya fiyatları mobilya markaları


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye