Türkiye’nin Kostüm Markası

İsteğinize özel "Kostüm Dikimi" hizmeti.
Türkiye’nin Kostüm Markası

Çocuk kostümleri özellikle son yılların en popüler oyun ve eğlence aksesuarları arasındalar. Doğum günleri, özel günler, parti ve etkinlikler için çocuk kostümleri ve yetişkin kostümleri artık sıklıkla aranan ürünler arasında yer alıyor.

 

Çocuk kostümleri ve yetişkin kostümleri sayesinde her yaşta istediğiniz süper kahramana, prenseslere ve canavarlara dönüşebilir, partilerde ve etkinliklerde daha da keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Erkek çocuklar en sevdikleri süper kahramanlar olan Superman, Batman, Transformers gibi kahramanların kıyafetlerine bürünebilir; kız çocuklar en sevdikleri Disney Prenses’lerine dönüşebilirler. Anne, babalar bebeklerini sevimli kostümler ile süsleyip harika anılar yaratabilirler.

 

Sadece çocuklar değil yetişkinler de kendilerine özel kostüm seçenekleri ile hayal dünyalarını gerçeğe dönüştürebilirler. Star Wars kostümleri, Iron Man kostümleri ya da bayanlara özel Supergirl kostümleri ile yetişkinler, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirler.

 

Tüm çocuk kostümlerini ve yetişkin kostümlerini daha da gerçekçi bir hale getirmek için çeşitli kostüm aksesuarları, maske ve peruklar da Beşik Kostüm’de yer alan ürünler arasında.

 

Beşik Kostüm, toplu siparişlerinizi de karşılayabilecek olanaklara sahip olduğundan, Ana Okulları, İlköğretim ve Bale Okulları için Dans, Resital ve Performans Kostümleri de hazırlamaktadır.

 

Doğum günleriniz ve özel partileriniz için de özel sipariş kabul etmekte. Ayrıca her türlü aksesuarın temini için de hizmetinizde.

 

Beşik Kostüm, sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem Kaliteli Hem de Sağlıklı Üretim” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmekte.

 

Beşik Kostüm her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde çocukların ve anne babaların kalbinde yer edinerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

 

Beşik Kostüm için önemli olan bu sevgi ve güven bağının hiç bitmemesi ve de geçmişten bu güne olduğu gibi büyüyerek, bundan sonraki yıllarda da bu bağ ile her nesle ulaşmaktır.

 

Alışverişin başından sonuna kadar, yakın ilgi ve gülümseyen yüzüyle Beşik Kostüm yanınızda. Çünkü size keyif alacağınız bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek Beşik Kostüm için her şeyden önemli.

 

Tüm kostüm modellerini tek tıkla www.besikkostum.com’da zahmetsizce görebilir, güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.Etiketler

çanakkale kostümleri çocuk kostümleri halloween kostüm kiralık kostüm mezuniyet cübbeleri satılık kostüm


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye