Bi Tık’ta İşler Tıkırında

kurumsal-kimlik
Bi Tık’ta İşler Tıkırında

Bi Tık Tasarım & Reklam Hizmetleri

Öyle bir çağdayız ki, artık yaptığınız işteki başarınız, farkındalığınız kadar, yaptığınız işi potansiyel müşterilerinize ulaştırma konusunda da başarılı olmak zorundasınız.Çünkü çağımız, teknoloji çağı… Hâl böyle olunca, tasarım ve reklam hizmetleri, siz ve işiniz için büyük bir önem taşıyor.İşinizin reklamını çok iyi yapmalı, doğru zamanda, doğru kişilere, doğru şekilde aktarmalı, böylece daha kısa zamanda daha çok insana ulaşmalısınız. Peki, ama tüm bunları nasıl başaracaksınız?

Elbette ki, bu alanda uzman, işini seven, profesyonel ve dinamik bir kadrodan yardım alarak…

 

Biz, Bi Tık olarak tam da bu tanıma uyuyor, sizin işinizi, sizin için, potansiyel müşterilerinize başarıyla tanıtıyoruz. Biz, tasarım ve reklam hizmetini nasıl yapmamız gerektiğinden daha çok, nasıl yapmamamız gerektiğini biliyoruz. Örneğin, alışılagelmiş sloganlarla, bilindik görsellerle, göz yoran tasarımlar ve renklerle bu iş yapılmaz. Bu iş, herhangi bir hedef kitle belirlemeden, reklam zamanı ve reklam tarzı belirlemeden de yapılmaz. Eğer böyle yapılırsa başarısızlık kaçınılmazdır. Siz kendi işinizde ne kadar başarılı olursanız olun, güzel bir tasarım ve reklam hizmeti almadıktan sonra, ulaşabildiğiniz kişi sayısı, çok sınırlı olacaktır.

 

Bu iş, tamamen potansiyel müşteri odaklı yapılır. Bu iş, genç, dinamik, işini seven ve alanında uzmanlaşmış, profesyonel, güler yüzlü ve anlayışlı bir ekiple yapılır. Bu iş, belirli bir plan dahilinde, stratejiler geliştirerek ve sıkı bir piyasa araştırmasının ardından yapılır. Bu işi yaptığınız ekip, sizinle iş öncesi, iş esnasında ve iş sonrasında sürekli irtibat halinde olmalı ve size her türlü desteği vermelidir.

 

Tasarım ve reklam hizmeti aldığınız ekip, bambaşka fikirler, bambaşka görseller ve bambaşka sloganlarla işinizi, potansiyel müşterilere akılda kalıcı bir şekilde ulaştırmalıdır. Bu iş yapılırken, sonunda başarıya ulaşılacağını bilerek, emin adımlarla ve güvenle yapılmalıdır.

 

Yaptığımız işler arasında, grafik tasarım, web tasarım, sosyal medya reklamları ve baskı – promosyon hizmetleri bulunmaktadır. Biz, Bi Tık olarak sizin, kurumsal kimliğinizi tasarlayabilir, bunun yanında, ihtiyacınız olan tüm basılı materyallerin tasarımını yapabiliriz. Web sitenizi, potansiyel müşterilerinizin beğenilerini analiz ederek tasarlayabilir, sosyal paylaşım sitelerinde sizin için en etkileyici ve akılda kalıcı reklamları hazırlayabiliriz.

 

Tüm tasarım ve reklam hizmetleri, artık Bi Tık uzağınızda…

Bi Tık Tasarım & Reklam Hizmetleri www.bitikreklam.comEtiketler

Broşür Tasarımı Dergi Tasarımı İlan Tasarımı Katalog Tasarımı kurumsal kimlik Web Tasarımı


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye