LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi

turkcell geleceği yazanlar 2016 eliçisi alpaslan gökcen
LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi


Lefke Avrupa Üniversitesi’nde Değişimin Işığını TURKCELL ile Yakıyoruz

 

143 farklı üniversiteden 900’e yakın başvuru arasından, 20 kişilik 2016 “TURKCELL | Geleceği Yazanlar Elçisi” seçilen Lefke Avrupa Üniversitesi araştırma görevlisi ALPASLAN GÖKÇEN ile LAÜ’yü kaleme aldık.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en hızlı büyüyen DEVLET üniversitesi olan Lefke Avrupa Üniversitesi; Deneyimleyerek ve gözlemleyerek öğrenme fırsatı sunan, modern altyapısı, evrensel eğitim anlayışı ve nitelikli akademik kadrosuyla öğrencilerini her alanda destekleyen bir üniversite.

 

İnovatif bölümleriyle; 22 Önlisans, 42 Linsans, 21 Yüksek Lisans, 10 Doktora programı ile 50 farklı ülkeden 7000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermekte.
Kuzey Kıbrıs’ın Batıdaki eğitim meşalesi Lefke Avrupa Üniversitesi, öğrencilerine bilgiye nasıl ulaşacağını bilen, üretken, yaratıcı, yeteneklerinin farkında olan ve sorumluluk sahibi sosyal bireyler olarak geleceğe hazırlamakta. Bunun yansıra üniversitemizin teknoloji odaklı büyümesini başlatacak adımların en büyüğü TURKCELL ile hayata geçiyor.

 

Lefke Avrupa Üniversitesi “Turkcell l Geleceği yazanlar” üyelerinden oluşan özverili ekibi yıl içerisinde; Yurtdışında bulunan teknoloji merkezlerine ziyaretler gerçekleştirerek gözlemler yapıp, inovasyon, entelektüel sermaye, bilgi çağı ekonomisi ve bilimsel gelişmeler üzerine düzenlenecek etkinliklerle birbirinden önemli konuşmacılara mihmandarlık yapacak, katılımcılara etkinlik boyunca koordine edecek ve etkinlikte önemli roller üstleneceklerdir.

 

Üyelerimizle Turkcell projesi bünyesinde geliştirilebilecek projeler ve bireysel çalışmalar üzerine çalıştaylar gerçekleştireceklerdir.

 

TURKCELL’in gücü ve potansiyeli ile Lefke Avrupa Üniversitesi, teknolojiyi takip eden üniversiteler arasından yükselerek, teknoloji üreten üniversiteler arasında yer almasını sağlayacak bilim insanlarının ve genç girişimcilerin yeni yuvası olacak.

 

HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL sloganıyla Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi TURKCELL’in yapacağı ayni ve nakdi desteklerle LAÜ farkındalık yaratmaya devam edecek…Etiketler

alpaslan gökcen elçi geleceği yazanlar turkcell


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye