NETSİS İle Kazanan Siz Olun

Net1 Teknoloji
NETSİS İle Kazanan Siz Olun

İçinde bulunduğumuz bilgi ve iletişim çağının Avrupa ve Dünyadaki etkileri ülkemizde de hissedilmekte olup bu değişim ülkemizdeki özel-kamu kurum ve kuruluşlarınca yakından takip edilmektedir.

 

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş çizgisinin bilincinde olarak ve gereklerini yerine getirerek etkin ve verimli çözümleriyle ülkemiz bilişim sektörünü gelecekle buluşturmayı hedeflemektedir.

 

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş hizmetleri; yöneticilerin karar vermesini kolaylaştırarak, yenilikçi, sürdürülebilir ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörde farkındalık oluşturmakta.

 

Türkiye’nin teknolojiyi takip eden ülkeler arasından yükselerek teknoloji üreten ülkeler arasında yer alması kalkınmada önemli rol oynamakta. Bu kapsamda her geçen gün gelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Bu teknolojik gelişmeler üzerine katkı koymakta olan NET1 TEKNOLOJİ A.Ş firmaların daha etkin, verimli ve problem odaklı çalışmasını, hizmetlerin müşterilere daha hızlı ulaştırılmasını sağlamakta.

.

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş bünyesindeki profesyonel ekibi, çalışmalarındaki özgünlük ve sağladığı hizmet kapsamında farkındalığıyla Türkiye genelinde hızla büyümekte.

 

Yeni nesil bulut teknoloji tabanlı geliştirilen hizmetleriyle birçok avantajı beraberinde getirmekte. Bulut teknoloji masaüstü uygulamalarla kıyaslandığında; Düşük donanım maliyeti, gelişmiş performans, düşük yazılım maliyeti, sınırsız depolama kapasitesi, arttırılmış veri güvenliği, işletim sistemleri arasında geliştirilmiş uyum, artırılmış dosya formatı uyumu, gizlilik ve güvenlik şeklinde sıralanmakta.

 

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş’nin çözümleri; Mağaza Yönetimi, E-Fatura / E-Defter, Kurumsal Kaynak Planlaması, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kanal Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim, Planlama, Finans Yönetimi, İnsan Kaynakları, İş Zekası, Dış Ticaret, NetFlow, B2b.

 

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş’nin ürünleri; Netsis, Netsis Enterprise, Netsis Standard, Entegre.NET, Özel Yazılım, NetHR, Üretim Otomasyon Sistemleri, Depo Otomasyon Sistemleri, Bulut Çözümler, Ürün Karşılaştırma Tablosu.

 

NET1 TEKNOLOJİ A.Ş.’yi Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube ve Facebook‘ta takip ederek birbirinden farklı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.Etiketler

bulut çözümler e defter e fatura net1 teknoloji netcrm netpos netsis otomasyon sunucu kurulumu


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye