Yataktan Çıkmak İstemeyeceksiniz

önkol mobilya
Yataktan Çıkmak İstemeyeceksiniz

Yatak odaları ne kadar geniş ve ferahsa uykumuz da o kadar kaliteli ve derin olmakta. Özellikle yeni yuva kuracaklar ve yatak odasını değiştireceklerin, yatak odalarını geniş ve ferah gösterebilecek ve döşeyebilecekleri alternatifler oldukça fazla.

Urfa’da alışveriş öncesi ilk olarak yatak odanızın ölçülerini almanız ve yanınızda bulundurmanız önemli. Çünkü mağazaların teşhir salonlarında sergilenen yatak odası takımları geniş bir alana yerleştirildiği için oldukça geniş ve ferah durmakta. Onun için alacağınız yatak odası takımının, yatak odanıza uyup uymayacağını bilmeniz önemlidir.
Aldığınız yatak odası takımı, yatak odanıza sığmayabilir. Odanın ölçülerine göre büyük bir takım, yatak odanızı olduğundan daha küçük ve dar gösterecektir.

 

Yatak odası takımı alırken, takımın odanıza sığıp sığmayacağı, size yeteri kadar hareket alanı bırakıp bırakmayacağı çok önemlidir. Son üretilen yatak odası takımları, doğrudan zemine monte edildiği için, yatağınız daha alçakta olacaktır. Bu da odanızın olduğundan daha büyük ve geniş görünmesine yardım eder. Bir sonraki adım ve adresimiz Urfa’nın önde gelen mobilya satış yeri olan ÖNKOL MOBİLYA’ya ziyaretiniz.

Yatak odasının bir parçası olan gardırop eğer gereğinden büyükse, hem odanıza sığmayacak, hem de size yeteri kadar hareket alanı bırakmayacaktır. Bu nedenle gardırobun, odanızın ölçülerine uygun, yeterli büyüklükte olması da, size genişlik ve ferahlık hissi verecektir. Gardırobun büyüklüğünden ziyade fonksiyonel ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte olması önemlidir.

 

Gardırobunun kapısının sürgülü olması size yatak odasında fazladan hareket alanı açılması demektir. Bu nedenle özellikle küçük ebatlı odalarda sürgülü kapılara sahip gardıroplar tercih etmeniz şiddetle tavsiye edilir. Tabi sürgülü kapıların üzerinde ayna olması da yatak odanızın geniş görünmesine yardım edecektir. Yatak odanız küçük boyutlarda ise, duvarları açık renk boyamanız, odanızın olduğundan daha geniş ve ferah görünmesine yardım edecek başka bir unsurdur.

 

Yatak odası takımınızın üzerine sereceğiniz nevresim ve örtülerde pastel ve açık tonlara yer vermeniz halinde, odanız ferah bir görünüme kavuşur. Ayrıca açık renkli ve pastel tonlar sizi rahatlatarak uykuya dalmanızı kolaylaştırır. Yatak odanızda gereğinden fazla eşya bulundurmamanız, hurç vb. eşyalarınızı görünmeyecek yerlere koymanız, yatak başlarına koyacağınız komidin ve komidinler üzerine koyacağınız sade gece lambaları da odanızın geniş ve ferah görünmesine katkı sağlar.

 

ÖNKOL MOBİLYA’dan satın alıp yatağınızın başucuna asacağınız sade ve gösterişli olmayan küçük bir tablo ile yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayabilir ve sade ama olduğundan daha geniş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Zevkinize Zevk Katacak Yenilikle | ÖNKOL MOBİLYAEtiketler

genç odası mobilya fiyatı mobilya satış önkol mobilya urfa mobilya yatak odası


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye