Orta Çağda Bir Savaş

Stratejik server oyunu.
Orta Çağda Bir Savaş

Travian ortaçağ strateji oyunudur. Oyunda 3 tane Irk vardır: Galyalılar, Romalılar, Cermenler, Doğa (Kullanılamaz) ve Natarlar.

 

  • Galyalılar

Galyalılar savunma yapmak için en iyi ırktır. Ayrıca en hızlı halktır. Süvarileri hızlı ve güçlüdür. Satıcıları orta miktarda hammadde taşır, ama hızlıdır. Köyün etrafını çeviren Çit en iyi ikinci savunmaya dayalı yapıdır. Tuzakçılar sayesinde saldıran düşman askerlerini yakalayabilirsiniz (Yakalanan askerler öldürülemezler. Tuzağınızda dururlarken düşmandan tahıl yemeye devam ederler. Bu askerleri kurtarmak için başarılı bir saldırı yapılmalıdır. Yağmalama değil. Ayrıca kişi isterse tuzağa düşen askerleri ölüme terk edebilir). Sığınıklar iki kat daha geniştir. En çok tuğlaya ihtiyaç duyar.

 

  • Romalılar

Hem savunmada hem de saldırıda eşit oranda güçlüdürler. Satıcıları az hammadde taşır ve orta hızdadır. Süvarileri güçlü, ancak bakımı ve üretimi zordur. Piyadesi çok iyidir. Hem köy dışında hem köy içinde diğer ırklardan farklı olarak aynı anda iki bina yapabilir. Sur en iyi savunmaya dayalı yapıdır. Demire çok ihtiyaç duyar. Süvarileri için yalak yaparak, harcadıkları tahıl miktarını azaltabilirler.

 

  • Cermenler

En saldırgan halktır. Her ne kadar savunma için en kötü ırk olduğu söylense de bence o kadar da kötü değildir. En yavaş halktır. Satıcısı en yavaştır ancak en fazla miktarı taşır. Yağmalamada sığınakların yaklaşık 2/3 ünü yağmalayabilir (Bu oranın 1/5 olarak değiştiği söylenmektedir.). En çok oduna ihtiyaç duyar. Toprak siper en zayıf savunmaya dayalı yapıdır. Askerlerin yüksek hammadde taşıma yeteneği vardır.

 

  • Doğa

Sadece vahada bulunurlar. Saldırmazlar, seçilemezler. Bulundukları vahayı korurlar. Kahramanınızı geliştirmek için saldırı atılabilir.

 

  • Natarlar

Natarlar sunucunun ilerleyen zamanlarında ortaya çıkan, tılsım bulmak ve Wonder yapmak için savaşmanız gereken bir ırktır. Saldırgan değillerdir ancak geldiklerini haber vermek için sunucuya dâhil oldukları 2-3 gün içinde casus atarlar. Askerleri oldukça güçlüdür.

 

Oyunun sunucuların herhangi birinde güçlü bir birlik oluşturup ya da birliğe girip, Wonder yapıp oyunu birliğinizle birlikte kazanmaktır. Oyun kazanıldığında sunucu resetlenecektir.

www.trxtravian.comEtiketler

en hızlı travian pvp server pvp travian travian travian pvp server trx travian


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye