İşte Hikayemiz Burada Başlıyor

Shaiya Türkiye online oyunu.
İşte Hikayemiz Burada Başlıyor

Oyun Shaiya denen fantastik bir dünyada geçmektedir. Bu Dünyayı yöneten Işık ve Öfke Tanrıçaları bulunmaktadır. Her tanrıçanın da desteklediği bir taraf bulunuyor. Işık Tanrıçası Işık İttifakını Öfke Tanrıçası da Öfke Kardeşliğini desteklemektedir. Temel olarak oyun bu iki tarafın birbirleriyle ve Shaiya dünyasındaki gizemli ve bir o kadar da tehlikeli yaratıklarla olan mücadelesinden oluşuyor.

 

Işık ve Öfke’de ikişer adet ırk mevcut. Işık İttifakı’nda İnsan ve Elf Irkları, Öfke Kardeşliğinde ise DeathEater yani Ölüm yiyiciler ve Vail Irkları bulunmaktadır. İnsan Irkı Cengâver, Muhafız ve Rahip sınıflarından; Elf Irkı Okçu, Korucu ve Büyücü sınıflarından; DeathEater Irkı Savaşçı, Nöbetçi ve Avcı sınıflarından; Vail Irkı ise Suikastçı, Pagan ve Kâhin sınıflarından oluşmaktadır. Oyuna birinci seviyeden başlayıp çeşitli görevler yaparak veya yaratıklar öldürerek 60. seviyeye kadar yükselebilirsiniz.

 

İki düşman taraf birbirlerine karşı olan mücadelesinde üstün gelebilmek adına gizemli ve tehlikeli yaratıkların hazinesini elde etme çabasındadır. Bu yaratıkları; çöl, orman ve hepsinin kendine has muhteşem atmosferi bulunan haritalarında veya zindanlarda bulabilirsiniz. Yaratıkların koruduğu hazineler değerli zırh ve silahlardan oluşuyor. Bu zırh ve silahları ise, yine oyun içinde bulunan yaratıklardan düşen, “Lapis” ismindeki taşlarla birleştirerek güçlendirebilirsiniz.

 

Her iki taraf da üstün gelmek için sınır boylarında bulunan sunak ismindeki kutsal yapıları ele geçirip kendi tarafına avantaj sağlamaya çalışmaktadır. Bu avantaja “Tanrıçanın Nimeti” adı veriliyor. “Tanrıçanın Nimeti” ise güç ve isabet artışı, lapis birleştirme oranında ve kritik vuruşta artış gibi önemli avantajlar sağlıyor.

 

Bu iki tarafın ezeli mücadelesi şu an hala sınır boylarında devam etmekte… Bu amansız mücadelede onların sana ihtiyacı var… Yoksa sen hala tarafını seçmedin mi? Şunu bilmelisin ki Tarafın sen yokken bir kişi eksik! Haydi, bu fantastik macerada sen de yerini al! Kayıt için TIKLAYINIZEtiketler

online oyun shaiya shaiya indir shaiya oyna shaiya oyunu shaiya Türkiye


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye