Su Kaçağı Tespiti

tesisat su kaçağı bulma
Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su Kaçağını Cihazla Bulan Firmalar

 

İstanbul cihazla su kaçağı bulma firması olarak kırmadan kameralı sistem cihazlarla alt kata olan su akıntılarının yerini noktasal olarak buluyoruz. Çözüm Merkezi İstanbul genelinde su kaçağını bulan firmadır.

 

İstanbul tesisat kaçağı bulma olarak alt komşuma su akıyor, alt kata su damlaması var diyorsanız ve belirtiler açıkça görünüyorsa bizi aramanızı öneririz. Plastik su tesisat borusunda kaçak genelde en yaygın sorun olsa da kalorifer, kazan, gider kanalları, şebeke ve sıcak su tesisatında kaçak yerini kırmadan basınç testi ile varlığını görüp, sesleri takip ederek yerlerini bulabiliriz. Demir su borusunun çürümesi ve paslanması ile su kaçağı meydana gelebilir. Çok hafif su sesi gürültüsü bile olsa akustik ses detektörü ile o noktaların bulunmasını sağlayabiliriz. Kırılan yüzeyin hemen altında fışkıran tazyikli suları mutlaka görürüz ve onarımlar da kolayca yapılabilir.

 

Kalorifer peteği borusu su damlatıyor, kaçırıyor, peteklerin temizlenmesi işlemini yapmadım ondan olabilir mi gibi durumlarda da bizleri arayabilirsiniz. Kombi ve kalorifer petek ısınmıyor ise içindeki pas, kireç gibi maddeler iyice artmış hatta içten çürümelere neden olmuş olabilir. Çürüme yani korozyon varsa kılcal noktalardan başlayarak petek suları duvara, zemine akıyor olabilir. Dıştan sarma teknikleri ve içten ise getireceğimiz cihaz ile önce kirlerin alınması ardından temiz su, koruyucu sıvı ve iç kısımlara petek sızıntısını onarıcı kimyasal ekleyerek sorunları düzeltebiliriz. Yani petek su tesisatında kaçak varsa yenisini almaya gerek yoktur. Çatlak ve delik petek su borusu onarımı için durumu görmemiz gerekir. Ayrıca yapılan işlemler neticesinde petek su kirliliğine kesin çözüm sunabileceğimiz ve iki sene kadar ısınma randımanını hedeflediğimiz için odaların soğuması gibi etkilerin de en aza indirilmesini görebileceksiniz. İstanbul’da garantili delik kalorifer peteğini tamir etmek için bizlere ulaşınız.

 

Bozuk tuvalet sifon tamir ve montajı, alt kata su akıtan sifon için İstanbul tesisat firması gibi arayışlarınız için de bizleri arayabilirsiniz. Sifon su dolmuyor ise kaçak noktalar olabilir. Sifon su kaçırıyor ise ses detektörü ile beton kısmın içinin dinlenmesi ile yerini bulabiliriz. Gömme sifon tamiri gibi her türlü ihtimalde arayabilirsiniz. Sifon su tesisatında kaçak yerini bulmak için test pompası ile ne kadar türde sızıntı olduğunu görebiliriz. Bazı ek parçalar ile sifonun içine eklenecek düzeltici önlemleri yaptığımızda, sifon hortumunun değiştirilmesi, kimyasal ilaç ile onarım gibi birkaç farklı aşama ile yeniden sorunsuz halde çalışmasını sağlayabiliriz.

 

İletişim :
Avrp : 0212 544 36 75
And : 0216 612 55 90
Mail : mail@cozumtesisat.com.tr
Web : http://www.istanbulsukacagibulma.comEtiketler

cihazla su kaçağı bulma istanbul su kaçağı bulma istanbul tesisat firması kaçak yeri bulma su kaçağı tespiti su tesisatı kaçak


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye