Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market

tokgözler
Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market

 

Kaliteli hizmet, “En Uygun Fiyat” prensiplerini bayilerine ve tüm müşterilerine 45 senedir olduğu gibi günümüz koşullarında sunmaya devam eden Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market geleneksel prensiplerini bozmadan yoluna devam etmektedir.

 

Teknik Hırdavat, Nalburiye ve Bağlantı Elemanlarında 40.000 çeşit stok seviyesine ulaşan firma, günümüzde 2.000 metrekareyi aşan kapalı depolarından müşterilerine en kısa sürede en uygun fiyat avantajı ile ürün tedarik etmektedir.

 

Güvenilir, Saydam, Dürüst ve Sorumlu hizmet anlayışı ile 45. yıla ulaşan, ticari ahlak ve esnaf anlayışıyla hırdavat sektöründe dinamik satış ve hizmete devam etmekte.

 

Cıvata, Somun, Pul, Gijon, Pim, Rondela, Kopil, Perçin, Dübel ve daha fazlası… Her çeşit el aletleri; İzeltaş, Bosch, Metabo, Ceta, Zımpara, Eğe, Testere ve daha fazlası… Kilit, Kapı Kolu, Yapıştırıcı, Menteşe, Çivi, İş Güvenliği Malzemeleri ve daha fazlası…

 

Firmanın kurucusu ve aile büyüğü Recep Tokgöz’ün  Tokgözler  olarak bilinen 35 yıllık ticari markasına 2001 yılında nokta koyarak Recep Tokgöz Hırdavat LTD . olarak kendi adıyla kurduğu şirkette hizmetlerini  45 yıllık tecrübeyle  sürdürmekte.

 

Kaliteli hizmet uygun fiyat prensiplerini bayilerine ve tüm müşterilerine 45 yıldır olduğu gibi günümüz koşullarında da sunmaya devam eden Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market yıllardır prensiplerini bozmadan  Bursa Sanayicisine hizmetine devam etmektedir.

 

Firma  çalışanlarının gelecekle ilgili endişelerinin olmayacağı  ticari refleksleri gösterecek adımları atabilmektedir.
Çalışanların özgürce düşünebilme ve  yöneticilere direkt ulaşabilme kolaylığı, Bireysel değil ekip olarak çalışma  ortamın sağlanması ve korunması, verimli ve zevkli çalışma ortamlarının  sağlanması  Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market personel politikasının esasını oluşturmaktadır.

İş başvuru formuna ulaşmak için; Tıklayınız…

 

Tüm işyerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi Recep TOKGÖZ | Hırdavat Market olarak taahhüt etmektedir.Etiketler

bağlantı elemanları cıvata nalburiye recep tokgöz tokgöz hırdavat tokgözler vida yapıştırıcı


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye