E-Ticarette Kolaylık Devri

Webticaretim ile e-ticaret çok kolay
E-Ticarette Kolaylık Devri

İnternetin yaygınlaşması ve internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte birçok sektörde olduğu gibi ticaret sektöründe de önemli gelişmeler yaşandı.

Elektronik ticaret kavramının oluşmasının ardından, irili ufaklı firmalar çevrimiçi mağazalarını açmaya başladılar ve böylelikle çok daha geniş kitlelere ulaşma imkânı buldular. İşin ticari boyutunun dışında, müşteri memnuniyeti açısından da e-ticaret oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

 

Her ne kadar bugün hala, “Dokunmadan Almam” diyen müşteriler bulunuyorsa da büyük çoğunluk artık internetten alışveriş yapma alışkanlığını edindi bile.

 

Ülkemizde akıllı telefonların kullanımının hızlı artışıyla birlikte e-ticaret sitelerinin mobil trafikleri de gün geçtikçe artmaktadır. Bugün e-ticaret sitelerinin ziyaretçi trafiğinin ortalama %30’u mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Mobil teknolojiler sayesinde artık nerede olunursa olunsun internete girmek, dolayısıyla da çevrimiçi alışveriş çok daha kolay.

 

Bu gelişmeye ayak uyduran firmalar, mobil uyumlu e-ticaret sitesi geliştirerek, sadece bilgisayar başındaki değil, aynı zamanda yolculuk etmekte olan bir akıllı telefon kullanıcısının dahi alışveriş yapmasına imkân tanıyor. Hal böyle olunca da özellikle pek çok girişimci, çevrimiçi satış yapmayı merak ediyor, e-ticaret sektörüne atılmak için gün geçtikçe daha fazla istek duymaya başlıyor. Bu istekler doğrultusunda WEB TİCARETİM gelişmiş internet teknolojileri altyapısı ile yanınızda.

 

Artık online mağaza açmak için çok yüksek ücretler ödemeniz gerekmiyor. Hazır e-ticaret paketleri sayesinde kendi çevrimiçi mağazanızı rahatlıkla açabilirsiniz. Mobil cihazlar ile uyumlu e-ticaret paketleri ile ürün satışlarınızda bir adım önde başlayabilirsiniz.

 

Web Ticaretim’in sunduğu e-ticaret paketleriyle; tüm bankalar ile tam uyumlu sanal pos alt yapısı ve 3D güvenli ödeme desteği, gelişmiş SEO ( arama motoru optimizasyonu ) ile Google, Yahoo, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında kısa sürede yükselme, 256 Bit güvenlik  sertifikası ile koruma, her üç günde bir ücretsiz yedekleme ve ücretsiz sunucu, esnek ve kolay yönetim paneli, sınırsız ürün girişi, kargo takip modülü, birden fazla dil ve para birimi seçeneği ve SMS entegrasyonu hizmetini sunmakta. Elektronik ticaret hakkında  www.webticaretim.com adresinden ve 0 212 258 54 72 numaralı telefon ile daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Web Ticaretim’i Twitter ve Facebbok‘ta takip ederek birbirinden farklı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.Etiketler

e-ticaret e-ticaret fiyatları e-ticaret paketleri kolay e-ticaret ucuz e-ticaret web ticaretim


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Sağlık Hayattır…

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır? Kızlık zarı

Elinizin Hamuruyla Tam Size Göre

Evde Ek İş Fırsatı   Evde Ek İş yapımı

Stiletto Ayakkabılarda Devrim

Moda dünyasında her geçen gün farklı bir gelişme

İstanbul’daki En İyi 2.El Eşya Merkezi

Tarihi dokusu eskimeyen çehresi ile İstanbul’da ya

İyot Damlası Active Plus

Uzman bilim adamları tarafından yoğun çalışmalar

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama Nasıl Yapılır ?  

En Güzel Şal Modelleri

Şal modelleri, saf kumaş veya yünden elde edilen ş

Rüzgar Gülü Fiyatları

Rüzgar Gülü, adından da anlaşıldığı üzere ene

Google İle İlgili Bir Kaç İpucu

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir

Kınanın Saça Faydaları Nelerdir

Kınanın Saça Faydaları Kına doğu ülkelerinde ye