Finesto Grup Fark Yaratıyor

Finesto Grup Fark Yaratıyor

Özgün bir Dekorasyonun Püf Noktaları Nelerdir?


Herkes evinde tarzını yansıtırken hiç kullanılmamış ürünlerin kullanılmasını ve özgün tasarımlara sahip olmayı diler. Fakat günümüzde etrafımızda gördüğümüz tasarımların çoğunun birbirine benzer işler olduğunu ve özgünlükten uzak olduğunu hepimiz kabul edebiliriz. Peki bunun sebebi nedir? Dilerseniz https://finestogroup.com/fikirler.html yazıya başlamadan önce bir FINESTO Grup’un eşsiz fikirlerine göz atabilirsiniz.


 Benzer tasarımların iki sorumlusu vardır; başka bir yerde gördüğü dekorasyonun aynısını kendi mekânında isteyen müşteriler ve dekorasyon işini bir sanat olarak değil yalnızca bir iş olarak gören ve kolayı seçen dekorasyoncular. Ne yazık ki bu ikisi de yanlıştır. Nasıl ki her kıyafet herkeste güzel durmuyorsa her dekorasyon fikri de tüm mekanlara uygun değildir.

 Bu nedenle özgün bir dekorasyonun ilk adımı başka yerde kullanılmayan malzemelerin, renklerin bir uyum içerisinde kullanılmasıdır. Bu ayrıntılı bir çalışmayı gerektirir. Mekânın ışık açısı, sahip olduğu aksesuarlarla desteklenebilecek renklerin seçimi uzun bir tasarım gerektirir.


 Tasarım sahibi yenilikçi olmak zorundadır. Örneğin doğal taş kaplama denilince akıllara tezgahlar gelse de bu malzemeyi mobilya ve kapılara uyarlamak bir sanat eseridir. Çünkü çok fazla yerde bulunmayan ve bulunduğu yere özgün bir atmosfer oluşturan bu dizayn kaliteli bir iş olduğunu ilk bakışta yansıdır. Aynı zamanda eğer dizayn yapılacak mekân bir banyo ise, sıradan fayans kullanımındansa kendine özgü renkleri ve desenler içinde bulunduran, dayanıklı bir lavabo tasarımı hem kullanım açısından büyük sağlar hem de mekâna banyodan öte bir anlam yükler. Örneğin banyo duvarında mika duvar kâğıdı tercih edilirken lavabo için su sızdırmaz özelliği bulunan flexy stone; doğal, ince ve esnek taş kullanılabilir. Banyonun şık olması içinse birbirinden yaratıcı duvar dekorasyon ürünleri bulmak mümkün.


 Eğer siz de dekorasyon yaptırmayı düşündüğünüz mekânın diğer dizaynlardan farklı olmasını istiyorsanız son trendlerden biri olan doğal taş malzemesini kesinlikle düşünmelisiniz. Daha fazla fikir ve dizayna ihtiyaç duyarsanız özgün tasarımlarımız ile size hizmet vermekten keyif duyarız.Etiketler

bellagente doğal taş duvar kağıdı esnek taş finesto ince taş slate taş kaplama


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

İnşaat Mühendisliği ve Dahası

İnşaat Mühendisliği İnşaat mühendisliği, ma

Finesto Grup Fark Yaratıyor

Özgün bir Dekorasyonun Püf Noktaları Nelerdir?

Genç Beyinler Kulübü

Sayın Üyemiz; Genişleyen vizyonuyla üyelerimizin

LAÜ Adaya Kupayla Döndü

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ), Türkiye Bilimsel ve

LAÜ İlk Parkuru Tamamladı

TÜBİTAK ev sahibi kurum olarak Uluslararası İnsans

LAÜ 10 Ekim’de Uçuşa Geçiyor

Mayıs 2015’te Hava Harp Okulu ile ortaklaşa düzenl

LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi

Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Değişimin Işığın

LAÜ TÜBİTAK 2238 Yolunda

Lefke Avrupa Üniversitesi, TÜBİTAK ( Türkiye Bilims

Türkiye’de Bir Silikon Vadisi

"Türkiye'nin teknolojik geleceği Bilişim Vadisinde k

Teknolojik Kalkınma Hamlesi

Hayal olan gerçek oldu, hayaller hepimizin adeta göz

Open chat