LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi

LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi


Lefke Avrupa Üniversitesi’nde Değişimin Işığını TURKCELL ile Yakıyoruz

 

143 farklı üniversiteden 900’e yakın başvuru arasından, 20 kişilik 2016 “TURKCELL | Geleceği Yazanlar Elçisi” seçilen Lefke Avrupa Üniversitesi araştırma görevlisi ALPASLAN GÖKÇEN ile LAÜ’yü kaleme aldık.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en hızlı büyüyen DEVLET üniversitesi olan Lefke Avrupa Üniversitesi; Deneyimleyerek ve gözlemleyerek öğrenme fırsatı sunan, modern altyapısı, evrensel eğitim anlayışı ve nitelikli akademik kadrosuyla öğrencilerini her alanda destekleyen bir üniversite.

 

İnovatif bölümleriyle; 22 Önlisans, 42 Linsans, 21 Yüksek Lisans, 10 Doktora programı ile 50 farklı ülkeden 7000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermekte.
Kuzey Kıbrıs’ın Batıdaki eğitim meşalesi Lefke Avrupa Üniversitesi, öğrencilerine bilgiye nasıl ulaşacağını bilen, üretken, yaratıcı, yeteneklerinin farkında olan ve sorumluluk sahibi sosyal bireyler olarak geleceğe hazırlamakta. Bunun yansıra üniversitemizin teknoloji odaklı büyümesini başlatacak adımların en büyüğü TURKCELL ile hayata geçiyor.

 

Lefke Avrupa Üniversitesi “Turkcell l Geleceği yazanlar” üyelerinden oluşan özverili ekibi yıl içerisinde; Yurtdışında bulunan teknoloji merkezlerine ziyaretler gerçekleştirerek gözlemler yapıp, inovasyon, entelektüel sermaye, bilgi çağı ekonomisi ve bilimsel gelişmeler üzerine düzenlenecek etkinliklerle birbirinden önemli konuşmacılara mihmandarlık yapacak, katılımcılara etkinlik boyunca koordine edecek ve etkinlikte önemli roller üstleneceklerdir.

 

Üyelerimizle Turkcell projesi bünyesinde geliştirilebilecek projeler ve bireysel çalışmalar üzerine çalıştaylar gerçekleştireceklerdir.

 

TURKCELL’in gücü ve potansiyeli ile Lefke Avrupa Üniversitesi, teknolojiyi takip eden üniversiteler arasından yükselerek, teknoloji üreten üniversiteler arasında yer almasını sağlayacak bilim insanlarının ve genç girişimcilerin yeni yuvası olacak.

 

HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL sloganıyla Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi TURKCELL’in yapacağı ayni ve nakdi desteklerle LAÜ farkındalık yaratmaya devam edecek…Etiketler

gelecegiyazanlar turkcell fatura ödeme turkcell hesabım turkcell iletişim turkcell internet paketleri turkcell kampanya turkcell numara taşıma turkcell paket yükleme turkcell telefon


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Finesto Grup Fark Yaratıyor

Özgün bir Dekorasyonun Püf Noktaları Nelerdir?

Ev Arkadaşım Kim ?

Kiralık ev ilanları günümüzde birçok emlak sitesi

Genç Beyinler Kulübü

Sayın Üyemiz; Genişleyen vizyonuyla üyelerimizin

LAÜ Adaya Kupayla Döndü

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ), Türkiye Bilimsel ve

LAÜ İlk Parkuru Tamamladı

TÜBİTAK ev sahibi kurum olarak Uluslararası İnsans

LAÜ 10 Ekim’de Uçuşa Geçiyor

Mayıs 2015’te Hava Harp Okulu ile ortaklaşa düzenl

LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi

Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Değişimin Işığın

LAÜ TÜBİTAK 2238 Yolunda

Lefke Avrupa Üniversitesi, TÜBİTAK ( Türkiye Bilims

Türkiye’de Bir Silikon Vadisi

"Türkiye'nin teknolojik geleceği Bilişim Vadisinde k

Teknolojik Kalkınma Hamlesi

Hayal olan gerçek oldu, hayaller hepimizin adeta göz

Open chat