Şimdi Bir Adım, Bir Adım Daha

Şimdi Bir Adım, Bir Adım Daha

“Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en hızlı büyüyen DEVLET üniversitesi”

Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulan ve 1990 yılında faaliyete geçen Devlet Vakıf üniversitesi olan Lefke Avrupa Üniversitesi;Deneyimleyerek ve gözlemleyerek öğrenme fırsatı sunan, modern altyapısı,evrensel eğitim anlayışı ve nitelikli akademik kadrosuyla öğrencilerini her alanda destekleyen bir üniversite.

 

İnovatif bölümleriyle; 22 Önlisans, 42 Linsans, 21 Yüksek Lisans, 10 Doktora programı ile 50 farklı ülkeden 7000’in üzerinde öğrenciye eğitim vermekte.

Eşsiz güzellikteki doğal çevresi,konforlu ve güvenli ortamıyla Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencilerine gerçek bir kampüs deneyimi sunmakta.

YÖK onaylı uluslararası akredite diploması ve uluslararası anlaşmaları sayesinde mezunlarına dünyanın her yerinde iş ve akademik kariyer imkan sağlamakta.

Kesintisiz burs olanaklarıyla öğrencilerinin, eğitimlerini zorlanmadan tamamlamasına yardımcı olmakta.

Kuzey Kıbrıs’ın Batıdaki eğitim meşalesi Lefke Avrupa Üniversitesi öğrencilerine bilgiye nasıl ulaşacağını bilen, üretken, yaratıcı, yeteneklerinin farkında olan ve sorumluluk sahibi sosyal bireyler olarak geleceğe hazırlamakta.

 

Öğrenciler; Bilimsel çalışmalarda öğrencilerini desteklediği ve öğrenci laboratuvarlarını teknolojik ekipmanlarla donattığı, dinamik bir kampüs hayatı sunduğu ve unutulmaz dostluklar kazandırdığı, bölgenin kalkınmasına önlük ettiği, günün her saatinde güvenli kampüs ortamı sağladığı, sporun tüm olanaklarını sunduğu, zengin bir kütüphaneye sahip olduğu, uluslararası alanlarda öğrencilerini desteklediği, uluslararası staj ve akademik kariyer olanaklarını sağladığı, mesleğini deneyimleyerek öğrenme imkanı sağladığı ve iş dünyasının öncelikli ihtiyaçlarına önem verdiği  için okulunu sevdikleleri belirtmekteler.

 

Lefke Avrupa Üniversite rektörü Prof. Dr. Mehmet Ali YÜKSELEN; burada her  şeyin öğrenciler için düşünüldüğü, öğrencilerin mezuniyet sonrası hayatlarına bir adım önde başlayabilmeleri için sahip oldukları tüm imkanları kullandıklarını ve yenilerinin yaratıldığını belirtmekte.

 

İyi planlanmış bir gelecekte HAYATA BİR ADIM ÖNDE BAŞLAMAK İÇİN Lefke Avrupa Üniversitesi sizi bekliyor.Etiketler


UYARI: Sitede yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği lütfen bildiriniz
     

GEÇMİŞ GÖNDERİLER

Köprü İhalesi Gerçekleşti

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, görüşmeler sonras

Şan ve Şeref Kokan Toprak

Siz hiç denizin o kan kokan kırmızısına dalıp o m

Genç Beyinler Kulübü

Sayın Üyemiz; Genişleyen vizyonuyla üyelerimizin

Bir Hastayı Yeniden Yürüttü

Hindistan’da doktorların üç boyutlu yazıcıyla ü

LAÜ Adaya Kupayla Döndü

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ), Türkiye Bilimsel ve

LAÜ İlk Parkuru Tamamladı

TÜBİTAK ev sahibi kurum olarak Uluslararası İnsans

Oyuncu Mehmet PALA’dan

Bu haftaki yazımızda sizler için oyuncu Mehmet PALA

LAÜ 10 Ekim’de Uçuşa Geçiyor

Mayıs 2015’te Hava Harp Okulu ile ortaklaşa düzenl

LAÜ’de Bir TURKCELL Elçisi

Lefke Avrupa Üniversitesi'nde Değişimin Işığın

LAÜ TÜBİTAK 2238 Yolunda

Lefke Avrupa Üniversitesi, TÜBİTAK ( Türkiye Bilims